Xiaomi Redmi S2 3/32GB Gray

Garancia: 12 muaj
18.990 Lekë

Të dhënat e transportit

Smartpoint Sheshi Wilson
Pa pagesë
Smartpoint Myslym Shyri
Pa pagesë
Brenda Tiranës
Pa pagesë
Jashtë Tiranës
Tarife fikse 1000 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

Xiaomi Redmi S2 3/32GB Gray
Marka Xiaomi

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Shkrepni foto vibrante me kamerën e dyfishtë AI

Kamera e dyfishtë 12MP+5MP e cila përmban piksela të mëdha 1.25μm, kap më shumë dritë dhe prodhon foto cilësore edhe në ndriçim të ulët. Implementimi i teknologjisë AI ju jep mundësinë të keni foto me një efekt të bukur Bokeh.

Ditë apo natë, gjithmonë një selfie fantastike

Redmi S2 vjen me një kamera të përparme prej 12MP dhe blic LED për selfie 4500k për të stimuluar dritën natyrale të bardhë. Merrni selfie të shkëlqyera edhe në mjedise me ndriçim të ulët.

Teknologjia e Inteligjencës Artificiale (AI) ju zbukuron në mënyrë natyrale

Përjetoni transformimin dixhital falë AI Beautify 4.0. Provoni filtrat dhe efektet si pastrimi i fytyrës apo konturimi.

Selfie më e gjerë se më parë

Mos lini askënd jashtë grupit tuaj shoqëror kur shkrepni një selfie falë lenteve me kënd 79.8° që Redmi S2 ofron.

Ekran i plotë 18:9

Duke ruajtur dimensionet e një telefoni tradicional Redmi S2 ka arritur të mundësojë shikim më të gjerë falë ekranit të tij të plotë.

Rrisni performacën me anë të procesorit Snapdragon 625

Redmi S2 është i fuqizuar nga procesori Qualcomm® Snapdragon™ 625. Teknologjia e fundit 14nm shfaq performancë të lartë dhe konsumon më pak energji.

Dizajn elegant për t'u parshatur me stilin tuaj

Dizajni i tij i hollë dhe skajet e harkuara natyrshëm e bëjne Redmi S2 një argëtim për t’u mbajtur në dorë. Linjat dekoruese të tij janë pozicionuar si të ishin vijat më të bukura të horizontit.

2+1 vënde për kartat

Mbani dy karta ne një celular falë veçorisë Dual Sim të Redmi S2. Mos u shqetësoni më për hapësirën në telefonin tuaj falë memorjes së zgjerueshme deri në 256GB.


Detaje të produktit

Kodi i Smartpoint TL2676
Marka XIAOMI
Tipi i ekranit IPS LCD
Kamera Dual 12 MP + 5 MP
Memorja 32 GB
Procesori OCTA-CORE
Lloji i rrjetit 4G
Pesha (g) 170
RAM 3 GB
Karta e memories microSD deri 256GB
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Permasat (Gj x L x Th) 77.3 x 160.7 x 8.1
Video 1080p@30fps
Kamera dytesore 16 MP
Procesori Ghz Octa-core 2.0 GHz
Madhesia e ekranit 5.99 Inch
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 8.1
Radio PO
GPS PO
Bateria Standby JO
Bateria gjate bisedes JO
Ngjyra Gri
SIM Dual sim
Bateria 3080 mAh
Ekrani 5.5" - 6"
Garancia normale 12
Ean Code 7900000189206

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni