Në ofertë Xiaomi Redmi Go Blue

Xiaomi Redmi Go Blue

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 10.990 Lekë

Çmimi special 8.990 Lekë

Të dhënat e transportit

Smartpoint Sheshi Wilson
Pa pagesë
Smartpoint Myslym Shyri
Pa pagesë
Brenda Tiranës
Pa pagesë
Jashtë Tiranës
Tarife fikse 1000 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

Xiaomi Redmi Go Blue
Marka Xiaomi

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Ekrani 5.0" HD

Xiaomi Redmi Go ka një dizajn elegant ultra të hollë me shtresë të jashtme metalike dhe përshtatet shumë mirë në dorën tuaj. Gjithashtu ekrani 5.0” HD 16: 9 me rezolucion 1280x720 ofron një përvojë të qartë të lojrave.

Foto dhe video të kapura në detaje dhe cilësi më të mirë

Xiaomi Redmi Go përfshin një kamera 8MP (1.12μm) me diafragmë F2.0, LED flash, fokusim automatik dhe aftësi për të regjistruar video 1080p. Kamera e përparme 5MP ka një profil përmirësimi dhe një diafragmë F2.2. Gjithsej, ju keni 13 filtra, 11 modalitete skenash dhe modalitetin HDR për selfie krijuese dhe të gjalla.

Altoparlant i fuqishëm

Altoparlanti i Xiaomi Redmi Go ofron një eksperiencë më të plotë muzikore dhe telefonata hands-free, ndërsa mikrofoni i dyfishtë ndihmon në zvogëlimin e zhurmës së mjedisit për t’u dëgjuar dhe për të dëgjuar qartë kudo që të jeni!

Liria për të bërë më shumë

Me një bateri prej 3000 mAh, Xiaomi Redmi Go ju mundëson të shfrytëzoni plotësisht mundësitë e argëtimit që ofron, nga videot Full HD dhe fotot e qarta deri në këngët tuaja të preferuara, rrjetet sociale dhe shfletimet në internet pa u shqetësuar për autonominë e saj.

Procesor Qualcomm Snapdragon

Me procesorin quad-core Snapdragon 425, ju do të merrni një performance të fuqishme dhe e qëndrueshme për një përvojë më të mirë në Internet.

Dual nano SIM dhe hapësirë e dedikuar për kartë microSD

Xiaomi Redmi Go mbështet përdorimin e njëkohshëm të dy kartave SIM për thirrjet telefonike dhe një karte microSD deri në 128GB për ruajtjen e materialeve tuaja.


Detaje të produktit

Kodi i Smartpoint TL2818
Marka XIAOMI
Tipi i ekranit IPS LCD
Kamera 8 MP
Memorja 8 GB
Procesori QUAD-CORE
Lloji i rrjetit 4G
Pesha (g) 137
RAM 1 GB
Karta e memories microSD, deri 128 GB
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Permasat (Gj x L x Th) 140.4 x 70.1 x 8.4
Video 720p@30fps
Kamera dytesore 5 MP
Procesori Ghz Quad-core 1.4 Ghz
Madhesia e ekranit 5 Inch
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 8.1
Radio PO
GPS PO
Bateria Standby No
Bateria gjate bisedes No
Ngjyra Blu
SIM Dual sim
Bateria 3000 mAh
Ekrani 5" - 5.4"
Garancia normale 12
Ean Code No

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni