Në ofertë Xiaomi Redmi 5A 2/16GB Gray

Xiaomi Redmi 5A 2/16GB Gray

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 12.990 Lekë

Çmimi special 11.990 Lekë

Të dhënat e transportit

Smartpoint Sheshi Wilson
Pa pagesë
Smartpoint Myslym Shyri
Pa pagesë
Brenda Tiranës
Pa pagesë
Jashtë Tiranës
Tarife fikse 1000 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

Xiaomi Redmi 5A 2/16GB Gray
Marka Xiaomi

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Ekrani HD 5’’

Redmi 5A krenohet me një ekran të mrekullueshëm HD me madhësi 5". Gjithashtu përmban modalitetin e leximit që mbron shikimin tuaj dhe redukton lodhjen e syve duke filtruar dritën blu të ekranit.

Deri në 8 ditë ndezur në modalitetin standby

Kapaciteti i madh i baterisë 3000mAh së bashku me optimizimin e sistemit të MIUI sigurojnë përdorim më efiçient të energjisë duke ofruar deri në 7 orë shikim video dhe 6 orë për të luajtur lojëra.

Kamera 13MP me PDAF

Shkrepni fotografi të mrekullueshme të grupit tuaj shoqëror ose të një pamjeje piktoreske me Redmi 5A. Është i pajisur me një kamera 13MP me fokusim të shpejtë që ju ndihmon të kapni foto të mprehta dhe të gjalla.

Procesori Qualcomm® Snapdragon

Procesori 64-bit Snapdragon 425 Qualcomm është fantastik jo vetëm në përdorim të thjeshtë por edhe kur jeni duke luajtur lojëra grafikisht të ngarkuara.

Dual SIM + microSD card

Mbështet përdorimin e njëkohshëm të dy kartave SIM dhe një kartë microSD për ruajtjen e të dhënave duke rritur deri në 128GB hapësirën e ruajtjes.

Ndarja e ekranit

Në MIUI 9, ju mund të përdorni dy aplikacione njëkohësisht duke zgjedhur edhe hapësirën e ekranit për secilin aplikacion.

Mi Drop

Mi Drop lejon transferimin pa ndërprerje të skedarëve midis pajisjeve pa kërkuar lidhje interneti.

Këndi i aplikacioneve

Këndi i aplikacioneve është një vend i vetëm për të gjitha funksionalitetet dhe informacionet më të përdorura, në mënyrë që t'i ripërdorni pa i kërkuar sërish.


Detaje të produktit

Kodi i Smartpoint TL2599
Marka XIAOMI
Tipi i ekranit IPS LCD capacitive touchscreen, 16M
Kamera 13 MP
Memorja 16 GB
Procesori QUAD-CORE
Lloji i rrjetit 4G
Pesha (g) 137
RAM 2 GB
Karta e memories microSD deri 256GB
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Permasat (Gj x L x Th) 70.1 x 140.4 x 8.4
Video 1080p@30fps
Kamera dytesore 5 MP
Procesori Ghz Quad-core 1.4 Ghz
Madhesia e ekranit 5 Inch
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 7.1.2
Radio PO
GPS PO
Bateria Standby JO
Bateria gjate bisedes JO
Ngjyra E zeze / Gri
SIM Dual sim
Bateria 3000 mAh
Ekrani 5" - 5.4"
Garancia normale 12
Ean Code SLZA2021

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni