iPhone 7 Plus 256GB -Jet Black

Garancia: 12 muaj
104.990 Lekë

Të dhënat e transportit

Smartpoint Sheshi Wilson
Pa pagesë
Smartpoint Myslym Shyri
Pa pagesë
Brenda Tiranës
Pa pagesë
Jashtë Tiranës
Tarife fikse 1000 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

iPhone 7 Plus 256GB -Jet Black
Marka Apple

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dizajn i përsosur

iPhone 7 Plus, me dy kamera të reja 12MP dhe ekranin më të ndritshëm që keni parë ndonjëherë, ka performancë më të shpejtë dhe jetëgjatësi më të madhe të baterisë. Ofron përvojën më emocionuese të iPhone që keni përjetuar ndonjëherë falë dizajnit të tij mahnitës. Apple iPhone 7 Plus ka një certifikim IP67 duke e bërë të papërshkueshëm nga uji dhe garanton mbrojtje deri në 1 metër thellësi për 30 minuta, si dhe nga pluhuri ose rëra.

Dy kamera që punojnë si një e vetme

iPhone 7 Plus është dukshëm më i mirë se modelet e mëparshme, duke u lartësuar edhe më shumë falë kamerës së re 12MP me një lente të gjerë f/1.8 dhe një lente telefoto f/2.8 me 2x zmadhim optik, 10x zmadhim digjital për fotografi dhe 6x zmadhim digjital për video. Përveç kësaj, blici i pajisjes është përmirësuar falë True Tone Quad LED. Kamera e përparme prej 7MP FaceTime HD është përmirësuar me lente të gjerë f/2.2 dhe stabilizim optik të imazhit (OIS) për selfie të përsosura.

Ekrani më i ndritshëm dhe gama më e gjerë e ngjyrave që iPhone ka bërë ndonjëherë

Ekrani Retina HD i iPhone 7 Plus është përmirësuar nga modelet e mëparshme të iPhone, me një ndriçim prej 25% dhe një gamë më të gjerë ngjyrash. Gjithashtu përfshin teknologjinë 3D Touch për të kuptuar se sa fortë e prekni ekranin, duke ju lejuar të përfundoni gjithçka që bëni, më shpejtë dhe më thjeshtë.

Procesori më i fuqishëmi në historinë e iPhone

iPhone 7 Plus përmban një procesor A10 64-bit të dizajnuar posaçërisht për performancë 40% më të shpejtë sesa procesori A9, për të gjitha lojrat dhe aplikacionet grafikisht të ngarkuara, kjo falë edhe proçesorit të dytë M10 që punon paralelisht.

Tinguj të pasur

Altoparlantët e iPhone 7 Plus ofrojnë dy herë më shumë volumë krahasuar me iPhone-in e mëparshëm, si dhe një gamë më të pasur dhe më të gjërë të zërit për të shijuar muzikën tuaj të preferuar siç ju e meritoni.

Shpejtësia e lidhshmërisë

iPhone 7 Plus ka avancuar në rrjetin LTE, duke arritur shpejtësi shumë më të larta se gjeneratat e mëparshme. Kur lidheni me anë të Wi-Fi, iPhone 7 Plus, ju lejon të lundroni në internet dhe të shkarkoni aplikacione me shpejtësi të lartë. Gjithashtu përfshin teknologjinë Bluetooth për përdorim më të lehtë dhe mundësi më të shumta lidhjesh.

Një përvojë e mrekullueshme

Gjithçka që ju ka pëlqyer në modelet e iPhone deri më tani, u bë edhe më mirë me iOS e ri. Opsione të reja dinamike në mesazhe, gjeni rrugën tuaj me harta të bukura dhe të ridizenjuara dhe gëzoni gamën më të gjerë të funksionaliteteve që një iPhone 7 Plus mund t'ju ofrojë!


Detaje të produktit

Kodi i Smartpoint TL2368
Marka APPLE
Tipi i ekranit IPS LCD
Kamera 12 MP
Memorja 256 GB, 3 GB RAM
Procesori No
Lloji i rrjetit 4G
Pesha (g) 188
RAM No
Karta e memories JO
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Permasat (Gj x L x Th) 77.9 x 158.2 x 7.3
Video 2160p@30fps
Kamera dytesore 7 MP
Procesori Ghz Quad-core 2.23 Ghz
Madhesia e ekranit 5.5 Inch
Sistemi Operativ iOS
Versioni i OS 10.0.1
Radio JO
GPS PO
Bateria Standby 384 ore
Bateria gjate bisedes 21 ore
Ngjyra E zeze
SIM Single Sim
Bateria 2900 mAh
Ekrani No
Garancia normale 12
Ean Code 7900000148234

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni