ALCATEL POP 4 (5.0") Silver

Garancia: 24 muaj
12.990 Lekë

Të dhënat e transportit

Smartpoint Sheshi Wilson
Pa pagesë
Smartpoint Myslym Shyri
Pa pagesë
Brenda Tiranës
Pa pagesë
Jashtë Tiranës
Tarife fikse 1000 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

ALCATEL POP 4 (5.0") Silver
Marka Alcatel

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Ekran mahnitës

Shijoni videot nga interneti, fotot e kapura në pushimet tuaja, lexim të lehtë në internet dhe gjithçka që Alcatel Pop 4 mund të bëjë, në sajë të ekranit të tij të madh HD IPS 5 ".

Kapni fotot tuaja më të mira

Me Alcatel Pop 4, ju mund të kapni fotot tuaja më të mira dhe video me cilësi të lartë në sajë të kamerës kryesore 8 MP dhe kamerës së përparme 5 MP.

Performanca në maksimum

Duke qenë i pajisur me procesorin Snapdragon 210, 1 GB RAM dhe sistemin operativ Google Android 6.0 Marshmallow, Alcatel Pop 4 ju ofron të gjitha funksionet e softuerit të Google, si dhe aksesin në përmbajtjen e pafundme të Play Store.


Detaje të produktit

Kodi i Smartpoint TL2227
Marka ALCATEL
Tipi i ekranit IPS LCD
Kamera 8 MP
Memorja 8 GB, 1 GB RAM
Procesori No
Lloji i rrjetit 4G
Pesha (g) No
RAM No
Karta e memories microSD deri 256GB
WLAN PO
Bluetooth PO
USB microUSB v2.0
Permasat (Gj x L x Th) 71.4 x 140.7 x 8
Video 720p@30fps
Kamera dytesore 5 MP
Procesori Ghz Octa-core 1.1 Ghz
Madhesia e ekranit 5 Inch
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS Android OS, V6.0
Radio PO
GPS PO
Bateria Standby 420 ore
Bateria gjate bisedes 9 ore
Ngjyra Gri
SIM Dual sim
Bateria 2500 mAh
Ekrani No
Garancia normale 24
Ean Code 7900000145387

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni