Në ofertë ALCATEL PIXI 4 PLUS POWER

ALCATEL PIXI 4 PLUS POWER

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 14.990 Lekë

Çmimi special 12.990 Lekë

Të dhënat e transportit

Smartpoint Sheshi Wilson
Pa pagesë
Smartpoint Myslym Shyri
Pa pagesë
Brenda Tiranës
Pa pagesë
Jashtë Tiranës
Tarife fikse 1000 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

ALCATEL PIXI 4 PLUS POWER
Marka Alcatel

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Bateri e fuqishme

Me një kapacitet 5000 mAh të baterisë, ju mund të luani lojëra për një kohë të gjatë por edhe të bisedoni në chat me njerëz të veçantë. Gjithashtu me opsionin Power-Saving mund të rrisni jetëgjatësinë e baterisë më shumë se kurrë!

Karikim më i shpejtë

Funksioni i karikimit të shpejtë ju lejon ta karikoni telefonin tuaj më shpejtë se zakonisht.

Shpëtoni jetën e telefonit të shokëve tuaj

Me një bateri të fuqishme ju mund t’i ndihmoni të tjerët sepse PIXI 4 PLUS POWER mund të përdoret edhe si një power bank.

Kapni çdo moment

Kapni dhe shpërndani të gjitha kujtimet tuaja me një kamer 8 MP. Shkrepni foto në çdo moment, ditën dhe natën, falë blicit të fuqishëm qe përmban. Përfundimi fotove do të jetë më i bukur falë funksionit të modifikimit të fotove.

Muzika deri në ekstrem

Dëgjoni muzikën tuaj të preferuar, falë teknologjisë së avancuar të optimizimit të audios nga Arkamys, duke ju lejuar të rregulloni ritmin e melodisë për të qenë më e qartë.

Stil udhëheqës

Çdo lider duhet të jetë i mrekullueshëm. PIXI4 PLUS POWER me dizajnin elegant dhe me ngjyrat e ndezura është një lider.


Detaje të produktit

Kodi i Smartpoint TL2517
Marka ALCATEL
Tipi i ekranit IPS LCD capacitive touchscreen, 16M
Kamera 8 MP
Memorja 8 GB
Procesori No
Lloji i rrjetit 3G
Pesha (g) 202
RAM 1 GB
Karta e memories microSD deri 32 GB
WLAN PO
Bluetooth PO
USB microUSB v2.0
Permasat (Gj x L x Th) 78.3 x 152 x 9.9
Video PO
Kamera dytesore 5 MP
Procesori Ghz No
Madhesia e ekranit 5.5 Inch
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS JO
Radio PO
GPS PO
Bateria Standby JO
Bateria gjate bisedes JO
Ngjyra E zeze
SIM Dual sim
Bateria 5000 mAh
Ekrani 5.5" - 6"
Garancia normale 24
Ean Code 7900000177036

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni