HUAWEI MATE S Grey

Garancia: 24 muaj
79.990 Lekë

Të dhënat e transportit

Smartpoint Sheshi Wilson
Pa pagesë
Smartpoint Myslym Shyri
Pa pagesë
Brenda Tiranës
Pa pagesë
Jashtë Tiranës
Tarife fikse 1000 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

HUAWEI MATE S Grey
Marka Huawei

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Dashuri që në prekjen e parë

Huawei Mate S ka një ekran xhami të konturuar me një kufi të pandërprerë, gjë që i bën gjestet e lëvizjes shumë më të lehta. I hollë vetëm 2.65mm dhe me një bateri 2700mAh. Fuqia e vërtetë e prekjes 3D zbulohet me Force Touch Technology.

Një mënyrë e re për t'u lidhur

Me Smart Fingerprint Sliding ju tani mund të përdorni sensorin e shenjave të gishtit për t'iu përgjigjur thirrjeve, shkrepur fotografi, kontrolluar shkëlqimin ose të shfletoni në internet. Për herë të parë vetëm duke “vizatuar” një shkronjë të zgjedhur nga ju, ju mund të prisni ose të përpunoni imazhet, regjistroni ekranin tuaj live madje dhe aplikacionet që keni të hapura. E gjithë kjo thjesht me vizatimin e një shkronje.

Çlironi kreativitetin tuaj

Huawei Mate S është i pajisur me një aparat fotografik 13 MP Optical Image Stabilization që kap imazhe më të mprehta dhe më të detajuara. Lentja e kamerës është jashtëzakonisht rezistente ndaj gërvishtjeve dhe kap më shumë dritë për të përmirësuar performancën e kamerës. Drita e lehtë e pozicionuar pëpara, një algoritëm që zbukuron lëkurën dhe një kamera e përparme 8MP ju japin fuqinë për të bërë selfie të shkëlqyera.


Detaje të produktit

Kodi i Smartpoint TL2120
Marka HUAWEI
Tipi i ekranit AMOLED
Kamera 13 MP
Memorja 32 GB
Procesori QUAD-CORE
Lloji i rrjetit 4G
Pesha (g) 156
RAM 3 GB
Karta e memories microSD
WLAN PO
Bluetooth PO
USB PO
Permasat (Gj x L x Th) 7.53 x 14.98 x 0.72
Video PO
Kamera dytesore 8 MP
Procesori Ghz Quad-core 2.2 Ghz
Madhesia e ekranit 5.5 Inch
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 5.1.1
Radio PO
GPS PO
Bateria Standby JO
Bateria gjate bisedes JO
Ngjyra Gri
SIM Single Sim
Bateria 2700 mAh
Ekrani 5.5" - 6"
Garancia normale 24
Ean Code 6901443088232

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni