Në ofertë SAMSUNG GALAXY S9 DS Black

SAMSUNG GALAXY S9 DS Black

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 71.990 Lekë

Çmimi special 64.990 Lekë

Të dhënat e transportit

Smartpoint Sheshi Wilson
Pa pagesë
Smartpoint Myslym Shyri
Pa pagesë
Brenda Tiranës
Pa pagesë
Jashtë Tiranës
Tarife fikse 1000 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

SAMSUNG GALAXY S9 DS Black
Marka Samsung

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Bëni foto mahnitëse në ndriçim të lartë dhe të ulët

Lentja Dual Aperture më e mira në kategori përshtatet si syri i njeriut. Ajo mund të kalojë automatikisht mes kushteve të ndryshme të ndriçimit me lehtësi, duke i bërë fotot tuaja të duken bukur qoftë ditë apo natë.

Foto në ndriçim të ulët

Regjimi i aperturës F1.5 gjen ndriçim edhe në errësirë, për të kapur foto të shkëlqyera edhe natën vonë.

Shtoni muzikë. Bëni GIF-e. Merrni pëlqime.

Super Slow-mo ju lejon të shikoni gjërat që do t’i kishit humbur sa hap e mbyll sytë. Vendosni videon me muzikë ose kthejeni në GIF të animuar, dhe shpëndajeni me një prekje. Më pas rehatohuni dhe shikoni reagimet e njerëzve.

AR Emoji

Krijoni një version në Augmented Reality të vetes suaj duke shkrepur një selfie. Më pas ndajini ndjenjat e jetës reale si emoji dhe video.

Live Translation

Merrni përkthim në kohë reale kur ju nevojitet. Live Translation ju lejon të shikoni botën në një mënyrë të re.

Kamera ju njeh në çast

Skanimi inteligjent është një teknologji e re që kombinon njohjen e fytyrës dhe skanimin e syrit për ta bërë shkyçjen të thjeshtë edhe në ndriçim të ulët.

Ndajeni ekranin tuaj me ekrane të tjera Samsung, pa shqetësime

Ndajini me lehtësi fotot dhe videot që keni bërë duke sinkronizuar pajisjet përmes llogarisë Samsung. Prandaj, mund të jeni në shtëpi edhe nëse jeni diku tjetër.

Infinity Display

Shikoni fotot dhe videot siç doni t’i shikoni: të ekspozuara në një ekran të bukur nga cepi në cep.

Altoparlant me tinguj rrethues

Dëgjoni veprimet me qartësi falë tingullit të pastër të altoparlantëve stereo të sintonizuar nga AKG. Dolby Atmos ofron tingull të plotë dhe të gjallë, duke ju dhënë një përvojë audio si në kinema.


Detaje të produktit

Kodi i Smartpoint TL2625
Marka SAMSUNG
Tipi i ekranit Super AMOLED
Kamera 12 MP
Memorja 64 GB
Procesori OCTA-CORE
Lloji i rrjetit 4G
Pesha (g) 163
RAM 4 GB
Karta e memories microSD deri 256GB
WLAN PO
Bluetooth PO
USB Type-C 1.0
Permasat (Gj x L x Th) 68.7 x 147.7 x 8.5
Video 2160p@60fps
Kamera dytesore 8 MP
Procesori Ghz Octa-core (4x 2.7 Ghz & 4x 1.7 Ghz)
Madhesia e ekranit 5.8 Inch
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 8.0
Radio PO
GPS PO
Bateria Standby JO
Bateria gjate bisedes JO
Ngjyra E zeze
SIM Dual sim
Bateria 3000 mAh
Ekrani 5.5" - 6"
Garancia normale 24
Ean Code 8801643125684

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni