Në ofertë SAMSUNG GALAXY S10e DS Black

SAMSUNG GALAXY S10e DS Black

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 92.990 Lekë

Çmimi special 88.990 Lekë

Të dhënat e transportit

Smartpoint Sheshi Wilson
Pa pagesë
Smartpoint Myslym Shyri
Pa pagesë
Brenda Tiranës
Pa pagesë
Jashtë Tiranës
Tarife fikse 1000 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

SAMSUNG GALAXY S10e DS Black
Marka Samsung

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Telefon që jo vetëm dallohet, por është i veçantë

I rindërtuar krejtësisht për të zhdukur shtrembërimet nga shikimi juaj. Asnjë gradim, asnjë shqetësim. Prerje e saktë me lazer, siguria dhe një ekran Dynamic AMOLED, e bëjnë ekranin Infinity-O ekranin më novator Galaxy deri tani.

Thjesht prekni ekranin për t’a shkyçur

Siguria nga pjesa e pasme e telefonit ka kaluar përpara, duke e vendosur shenjën e gishtit me ultra tinguj drejtpërdrejt në ekran.

Kamera e gjeneratës së ardhshme nuk kërkon që të jeni profesionist

Regjistroni botën më të gjërë. Përdorni kamerën Ultra Wide për të bërë fotografi të mahnitshme, kinematike me një fushëpamje prej 123°.

Një kamera më e zgjuar për fotografi më të mira

Kamera inteligjente ju ndihmon të regjistroni fotografi të mahnitshme duke sugjeruar kompozime të imazhit dhe duke përmirësuar automatikisht cilësimet e kamerës sipas pamjes.

Performanca e gjeneratës tjetër

Wireless PowerShare ju jep aftësinë për të ndarë energjinë tuaj me pajisje të tjera. Karikimi i shpejtë Wireless 2.0 e karikon telefonin tuaj në 100% më shpejtë.

Shkarkoni dhe ndani, kudo që ju çon jeta

Wi-Fi Inteligjent arrin shpejtësi më të mëdha me Wi-Fi 6, duke ju lidhur me besueshmëri dhe siguri edhe në rrjete publike. Gjithashtu kalon pa probleme në LTE për të arritur shpejtësi të pabesueshme të të dhënave deri në 2.0Gbps.

Argëtohuni duke luajtur

Hardueri dhe softueri janë krijuar për t’ju dhënë lojë me performancë të përmirësuar pa vonesa.

Telefoni ju përshtatet, në mënyrë që të mos duhet t’i përshtateni atij

Inteligjenca dhe hardueri i përparuar mësojnë sesi e përdorni telefonin tuaj, duke u përshtatur për të zgjatur më shumë dhe për të funksionuar në mënyrë më efektive, për t'ju dhënë performancë optimale gjatë gjithë ditës tuaj.

Inteligjenca Artificiale bën që dita juaj të rrjedhë më qetë

Rutinat e Bixby-t sugjerojnë aplikacionet e përdorura shpesh dhe detyrat bazuar në kohën ose vendndodhjen tuaj për të krijuar një përvojë të natyrshme dhe të zgjuar.


Detaje të produktit

Kodi i Smartpoint TL2830
Marka SAMSUNG
Tipi i ekranit Dynamic AMOLED
Kamera Dual 12 MP + 16 MP
Memorja 128 GB
Procesori OCTA-CORE
Lloji i rrjetit 4G
Pesha (g) 150
RAM 6 GB
Karta e memories microSD deri 512 GB
WLAN PO
Bluetooth PO
USB Type-C 1.0
Permasat (Gj x L x Th) 69.9 x 142.2 x 7.9
Video 2160p@60fps
Kamera dytesore 10 MP
Procesori Ghz Octa-core (2x 2.7 GHz & 2x 2.3 GHz & 4x 1.9GHz)
Madhesia e ekranit 5.8 Inch
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 9
Radio PO
GPS PO
Bateria Standby No
Bateria gjate bisedes No
Ngjyra E zeze
SIM Dual sim
Bateria 3100 mAh
Ekrani 5.5" - 6"
Garancia normale 24
Ean Code 8801643649180

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni