SAMSUNG GALAXY J7 (2017) Blue

Garancia: 24 muaj
28.990 Lekë

Të dhënat e transportit

Smartpoint Sheshi Wilson
Pa pagesë
Smartpoint Myslym Shyri
Pa pagesë
Brenda Tiranës
Pa pagesë
Jashtë Tiranës
Tarife fikse 1000 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

SAMSUNG GALAXY J7 (2017) Blue
Marka Samsung

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Elegant nga natyra

Kur stili plotëson funksionimin. Projektuar me vëmendjen më strikte ndaj detajeve, Samsung Galaxy J7 ka një finiturë mbresëlënëse uniforme prej metali me zero dalje të kamerës dhe xham 2.5D që mbron ekranin 5,5” Full HD për më shumë rezistencë.

Ndajeni jetën ashtu siç e shihni

Kamera e pasme me 13MP F1.7 regjistron fotografi të qarta me detaje të përmirësuara në ndriçim të ulët ndërsa ndërfaqja e tij intuitive mundëson funksionin me një dorë falë butonit të lëvizshëm të shkrepjes në mënyrë që të mund të bëni shkrepje ndërsa rregulloni pozën apo vendosni skenën brenda kuadrit.

Do të dukeni shkëlqyeshëm në çdo kuadro

Samsung Galaxy J7 ju lejon të bëni selfie plotë dritë dhe të gjalla çdo herë me më shumë detaje të sakta edhe në ndriçim të ulët, falë dritës LED të përparme dhe blicit për selfie. Ju mund ta kontrolloni gjithashtu butonin e shkrepjes me një lëvizje të thjeshtë dore.

Përpara me shpejtësi të plotë

Mbani përdorimin e vazhdueshëm në nivele optimale. Falë sasisë së lartë prej 3GB RAM, 16/32 GB memorie të brendshme dhe deri në 256 GB kapacitet opsional të zgjerueshëm me mbështetje microSD, Samsung Galaxy J7 siguron reagim të lartë dhe shpejtësi marramendëse për të përshpejtuar fluksin tuaj të punës.

Një roje e personalizuar

Samsung Galaxy J7 është projektuar me një sensor fingerprint për të garantuar që të dhënat tuaja të shihen vetëm nga ju. Ju mund ta përdorni këtë metodë edhe për pagesat celulare, si dhe për t’u identifikuar dhe verifikuar llogaritë në internet duke garantuar mbrojtje maksimale.

Always on Display

Një alternativë më inteligjente për të ruajtur nivelet dhe kohëzgjatjen e baterisë. Always on Display ju lejon të shikoni orën, kalendarin dhe njoftimet hyrëse me një shikim pa e shkyçur smartphone-in tuaj.

Sinkronizoni botën tuaj

Menaxhim i pandërprerë për përmbajtjen tuaj të preferuar. Samsung Cloud ju lejon të rezervoni, sinkronizoni, restauroni dhe aktualizoni të dhënat tuaja përmes smartphone-it tuaj Galaxy në mënyrë që të mund të merrni akses në çdo gjë që ju nevojitet, në çdo kohë dhe në çdo vend.

Secure Folder

Secure Folder e Samsung është një zgjidhje e fuqishme sigurie që ju lejon të krijoni një hapësirë private dhe plotësisht të enkriptuar për të ruajtur dhe fshehur përmbajtje të tilla si fotografitë, dokumentet dhe skedarët e regjistrimit zanor në një shtresë shtesë mbrojtjeje që vetëm ju mund ta aksesoni.

Dual Messenger

Personalizoni mënyrën se si bisedoni. Samsung Galaxy J7 lejon konfigurimin e dy llogarive për të njëjtin Messenger me qëllime të ndryshme. Përdoruesit mund të instalojnë dhe menaxhojnë me lehtësi llogarinë e dytë të Messenger njëkohësisht nga ekrani kryesor dhe menyja e cilësimeve.


Detaje të produktit

Kodi i Smartpoint TL2507
Marka SAMSUNG
Tipi i ekranit Super AMOLED
Kamera 13 MP
Memorja 16 GB
Procesori OCTA-CORE
Lloji i rrjetit 4G
Pesha (g) 181
RAM 3 GB
Karta e memories microSD deri 256GB
WLAN PO
Bluetooth PO
USB microUSB v2.0
Permasat (Gj x L x Th) 74.8 x 152.5 x 8
Video 1080p@30fps
Kamera dytesore 13 MP, f/1.9
Procesori Ghz Octa-core 1.6 Ghz
Madhesia e ekranit 5.5 Inch
Sistemi Operativ Android
Versioni i OS 7.1
Radio PO
GPS PO
Bateria Standby JO
Bateria gjate bisedes Deri ne 23 ore (3G)
Ngjyra Blu
SIM Dual sim
Bateria 3600 mAh
Ekrani 5.5" - 6"
Garancia normale 24
Ean Code 8806088758633

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni