PS4 1 TB + GRAN TURISMO SPORT

Garancia: 12 muaj
49.990 Lekë

Të dhënat e transportit

Smartpoint Sheshi Wilson
Pa pagesë
Smartpoint Myslym Shyri
Pa pagesë
Brenda Tiranës
Pa pagesë
Jashtë Tiranës
Tarife fikse 1000 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PS4 1 TB + GRAN TURISMO SPORT
Marka Sony

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje


Grafika të jashtëzakonshme

Konsola Playstation 4 mundëson grafika dhe shpejtësi të jashtëzakonshme, personalizim inteligjent dhe shumë më shumë.

Teknologjia Blu-ray

Disqet Blu-ray me lojëra kanë më shumë kapacitet se disqet DVD, kështu që lojërat grafikisht të ngarkuara mund të përshtaten në një disk të vetëm.

Luani lojërat më të mira në PS4

Lojërat ekskluzive ju dërgojnë në udhëtime të pabesueshme. Luani online lojërat tuaja të preferuara me shokët ose kundërshtarët.

Doreza Wireless DualShock 4

Dorezat e reja DualShock 4 ju dhurojnë një eksperiencë inovative të lojërave. Dorezat kanë sensor të ndjeshëm me 6 drejtime. Butoni i ri SHARE ju lejon të transferoni dhe të shpërndani video me një prekje të vetme.


Gran Turismo

Në të njëjtën mënyrë që drejtoni një makinë të vërtetë, do të jeni në gjendje të kontrolloni automjetin e përfaqësuar në lojë me thellësi më të madhe tek kontrollet. çdo automjet është rikrijuar në mënyrë digjitale me detaje të shquara. Loja bazohet në parimet e Gran Turismo-it të parë dhe ka evoluar në mënyrë të konsiderueshme, duke e bërë atë të përshtatshme për fillestarët dhe ekspertët.Gran Turismo Sport përmban një total prej 17 vendesh me mbi 40 pista, ku mund të garoni kudo nga metropoli japonez deri në kufirin meksikan-amerikan.


Detaje të produktit

Kodi i Smartpoint PL1443
Marka SONY
Llojet e disqeve Blu-Ray
Madhesia e Hard Disk-ut 1 TB
Memorje shtese Hyrje USB
Doreza e lojes Dual Shock 4
Lidhja e dorezes USB / Bluetooth
Teknologji Wireless PO
Ethernet PO
Lidhje extra Kufje / USB
Cilesia e figures 1920 x 1080
Cilesia e zerit Dolby Digital
Procesori AMD Jaguar
Grafika AMD Radeon
RAM-i 8 GB
Ngjyra E zeze
Tipi PS4
Garancia normale 12
Ean Code 711719907268

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni