NINTENDO SWITCH JOY-CON NEON

Garancia: 12 muaj
49.990 Lekë

Të dhënat e transportit

Smartpoint Sheshi Wilson
Pa pagesë
Smartpoint Myslym Shyri
Pa pagesë
Brenda Tiranës
Pa pagesë
Jashtë Tiranës
Tarife fikse 1000 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

NINTENDO SWITCH JOY-CON NEON
Marka Nintendo

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Lidheni me televizorin

Përdorni modalitetin TV duke lidhur Nintendo Switch-in dhe shijoni lojërat në cilësinë HD në televizorin tuaj.

Luani kudo

Ju mund ta merrni me vete për të luajtur kudo që dëshironi.

Luani së bashku

Ktheni ekranin dhe argëtohuni me shokët dhe familjarët tuaj me modalitetin Tabletop.

Ju prezantojmë Joy‑Con

Një levë kontrolli ose dy, në pozicion vertikal ose të shtrirë, kontroll me levizje ose me butona. Joy‑Con dhe Nintendo Switch ju ofrojnë fleksibilitet total gjatë kohës që luani.

Përdorim tradicional

Përdorni mbajtësen e përshirë për të bashkuar të dyja dorezat në një të vetme si një dorezë tradicionale.

Modaliteti Handheld

Vendosni dorezat te Nintendo Switch dhe përdoreni në modalitetin Handheld.

Eksperiencë gjithëpërfshirëse HD

Me cilësinë HD do të përjetoni një ndjesi prekjeje që shkon përtej dridhjeve të zakonshme.


Detaje të produktit

Kodi i Smartpoint VG0282
Marka NINTENDO
Llojet e disqeve CARD SLOT
Madhesia e Hard Disk-ut 32 GB
Memorje shtese SDHC / SDXC
Doreza e lojes JOY-CON
Lidhja e dorezes Wi-Fi
Teknologji Wireless Wi-Fi / Bluetooth
Ethernet PO
Lidhje extra USB / HDMI
Cilesia e figures 1920 x 1080
Cilesia e zerit 5.1
Procesori NVIDIA Tegra
Grafika No
RAM-i No
Ngjyra Gri + Zeze
Tipi NINTENDO SWITCH
Garancia normale 12
Ean Code 045496452339

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni