LP HP 250 G5 W4M66EA

Garancia: 12 muaj
35.990 Lekë

Të dhënat e transportit

Smartpoint Sheshi Wilson
Pa pagesë
Smartpoint Myslym Shyri
Pa pagesë
Brenda Tiranës
Pa pagesë
Jashtë Tiranës
Tarife fikse 1000 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

LP HP 250 G5 W4M66EA
Marka Hp

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Procesor Intel® Celeron

Laptopi HP 250 G5 ka një procesor Intel® Celeron N3060 që ju jep fuqinë për të shfrytëzuar imagjinatën tuaj dhe për të eksploruar zgjedhjet tuaja. Së bashku me memorien RAM 4GB, HDD 500GB dhe kartën grafike INTEL HD GRAPHICS do të shijoni performancë fantastike.

Ekran me definicion të lartë

Shikoni botën tuaj dixhitale në një mënyrë të re. Shijoni filmat dhe fotot me qartësi mbresëlënëse në rezolucion të lartë 1366 x 768, në sajë të ekranit prej 15.6”.

Kohëzgjatja e baterisë

Me jetëgjatësinë më të lartë të baterisë, ju do të keni më shumë mundësi të punoni jashtë shtëpisë dhe në lëvizje. Merrni laptopin me vete kudo që dëshironi dhe do të jeni në gjendje të vazhdoni punën tuaj pa qënë i nevojshëm karikimi i tij për një kohë të gjatë.

HP SimplePass Security

Aksesoni lehtë llogaritë tuaja në internet me një fjalëkalim të thjeshtë ose PIN që mbron identitetin tuaj. HP SimplePass memorizon fjalëkalimet që të mund të punoni më shpejtë.


Detaje të produktit

Kodi i Smartpoint LP1185
Marka HP
Procesori INTEL DC
RAM 4 GB
SSD JO
HDD 500 GB
Disku Optik DVD ? R / RW
Madhesia ekranit [inch] 15.6
Rezolucioni [pixel] 1366 x 768
Definicioni HD
Paneli No
Ekran me prekje JO
Lidhjet Wi-Fi / Bluetooth
Portat No
Karta Grafike Intel HD Graphics
Mikrofon i integruar PO
Webcamera PO
Ngjyra E zeze
Sistemi Operativ Free Dos
Modeli i procesorit Intel Celeron N3060 Dual-core
Modeli i kartes grafike INTEL
Garancia normale 12
Ean Code SACD0125
Garanci Shtese N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni