PS4 500 GB + HZD+RC+DC+PS 3M

Garancia: 12 muaj
42.990 Lekë

Të dhënat e transportit

Smartpoint Sheshi Wilson
Pa pagesë
Smartpoint Myslym Shyri
Pa pagesë
Brenda Tiranës
Pa pagesë
Jashtë Tiranës
Tarife fikse 1000 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PS4 500 GB + HZD+RC+DC+PS 3M
Marka Sony

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje


Grafika të jashtëzakonshme

Konsola Playstation 4 mundëson grafika dhe shpejtësi të jashtëzakonshme, personalizim inteligjent dhe shumë më shumë.

Teknologjia Blu-ray

Disqet Blu-ray me lojëra kanë më shumë kapacitet se disqet DVD, kështu që lojërat grafikisht të ngarkuara mund të përshtaten në një disk të vetëm.

Luani lojërat më të mira në PS4

Lojërat ekskluzive ju dërgojnë në udhëtime të pabesueshme. Luani online lojërat tuaja të preferuara me shokët ose kundërshtarët.

Doreza Wireless DualShock 4

Dorezat e reja DualShock 4 ju dhurojnë një eksperiencë inovative të lojërave. Dorezat kanë sensor të ndjeshëm me 6 drejtime. Butoni i ri SHARE ju lejon të transferoni dhe të shpërndani video me një prekje të vetme.


Ratchet & Clank

Eksploroni galaksinë në një lojë me planete të reja, sundimtarë të rinj, sekuenca të reja fluturimi dhe shumë më tepër. Luftoni armiqtë tuaj me një arsenal të jashtëzakonshëm armësh dhe mjetesh dhe ndihmoni Ratchet & Clank të shpëtojnë galaksinë sërisht. Shijoni të gjithë rrugëtimin më pamjet vizuale fantastike që mbështeten më shumë nga sistemi i Playstation 4.

DRIVECLUB

DRIVECLUB sjell në jetë zemrën dhe shpirtin e kulturës së makinave. Një eksperiencë e pabesueshme, autentike dhe inteligjente e vozitjes së makinave më të fuqishme në botë dhe të gjitha të paraqitura në hollësi të habitshme brenda dhe jashtë.

Frymëzuar nga rrugët e botës nga rajone të ndryshme anembanë globit, pistat e garave në DRIVECLUB paraqesin një sërë sfidash të ndryshme. Praktikoni manovra teknike në autostradat e hapura dhe të shpejta të Kanadasë, kontrolloni reflekset tuaja në rrugët e paparashikueshme në Mbretërinë e Bashkuar, ose masni aftësitë tuaja drejtuese me shpejtësi të lartë në malet dhe rrugët e mbushura me pluhur në Indi.

Horizon Zero Dawn

Në një botë post-apokaliptike, ku natyra ka rimarrë rrënojat e një civilizimi të harruar, njerëzimi jeton në fiset primitive gjahtar-grumbullues. Sundimi i tyre mbi shkretëtirën e re është uzurpuar nga Machines të cilat janë krijesa të frikshme mekanike me origjinë të panjohur.

Merrni pjesë në një eksperiencë që përfshin shumë luftime taktike. Kombinoni pajisjet primitive me teknologjinë e avancuar për të krijuar pajisje që i bëjnë grabitqarët të bien pre dhe zhvilloni strategji unike për të kontrolluar Machines.


Detaje të produktit

Kodi i Smartpoint PL1449
Marka SONY
Llojet e disqeve PS4
Madhesia e Hard Disk-ut 500 GB
Memorje shtese JO
Doreza e lojes Dual Shock 4
Lidhja e dorezes Me bluetooth
Teknologji Wireless PO
Ethernet PO
Lidhje extra HDMI
Cilesia e figures No
Cilesia e zerit Dolby Digital
Procesori AMD Jaguar
Grafika AMD Radeon
RAM-i 8 GB
Ngjyra E zeze
Tipi PS4
Garancia normale 12
Ean Code 711719885160

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni