PS4 500 GB+FIFA18+PS14+2CONT

Garancia: 12 muaj
49.990 Lekë

Të dhënat e transportit

Smartpoint Sheshi Wilson
Pa pagesë
Smartpoint Myslym Shyri
Pa pagesë
Brenda Tiranës
Pa pagesë
Jashtë Tiranës
Tarife fikse 1000 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PS4 500 GB+FIFA18+PS14+2CONT
Marka Sony

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje


Grafika të jashtëzakonshme

Konsola Playstation 4 mundëson grafika dhe shpejtësi të jashtëzakonshme, personalizim inteligjent dhe shumë më shumë.

Teknologjia Blu-ray

Disqet Blu-ray me lojëra kanë më shumë kapacitet se disqet DVD, kështu që lojërat grafikisht të ngarkuara mund të përshtaten në një disk të vetëm.

Luani lojërat më të mira në PS4

Lojërat ekskluzive ju dërgojnë në udhëtime të pabesueshme. Luani online lojërat tuaja të preferuara me shokët ose kundërshtarët.

Doreza Wireless DualShock 4

Dorezat e reja DualShock 4 ju dhurojnë një eksperiencë inovative të lojërave. Dorezat kanë sensor të ndjeshëm me 6 drejtime. Butoni i ri SHARE ju lejon të transferoni dhe të shpërndani video me një prekje të vetme.


Loja më e famshme në botë

Zbrisni në fushë dhe luani futboll me lojën e mrekullueshme FIFA 2018. Loja më e famshme në botë vjen më stile të reja loje për një eksperiencë gjithëpërfshirëse.

Teknologjia Real Motion

Teknologjia Real Motion Player sjell një sistem të ri animimi që krijon lojë me reagime të shpejta, më të rrjedhshme dhe të sakta.

Mekanizma të rinj

Mekanizmat e rinj të driblimit ju lejon të shpalosni më shumë kreativitet në përballjet 1 me 1 kështu që ju mund të bëni ndërhyrje më kritike, të bëni kthesa më të forta dhe të shpërtheni në sulme më dinamike se më pare.

Lëvizje dhe gola fantastike

Me një sërë stilesh autentike të lojës ju do të njihni stilin tiki-taka të disa prej klubeve më të mira të Evropës ose të Premier League. Shënoni gola fantastikë falë lëvizjeve dhe animacioneve të reja.

Emrat më legjendarë

FIFA Ultimate Team Icons ju jep mundësinë të luani më lengjendat botërore të futbollit si Ronaldo Nazario.


Detaje të produktit

Kodi i Smartpoint PL1384
Marka SONY
Llojet e disqeve Blu-Ray / DVD
Madhesia e Hard Disk-ut 500 GB
Memorje shtese Hyrje USB
Doreza e lojes Dual Shock 4
Lidhja e dorezes Wi-Fi
Teknologji Wireless WiFi / Bluetooth
Ethernet PO
Lidhje extra JO
Cilesia e figures No
Cilesia e zerit No
Procesori AMD Jaguar
Grafika AMD Radeon
RAM-i 8 GB
Ngjyra E zeze
Tipi PS4
Garancia normale 12
Ean Code 711719936060

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni