PLAYSTATION 3 BLACK 12 GB

Garancia: 6 muaj
29.990 Lekë

Të dhënat e transportit

Smartpoint Sheshi Wilson
Pa pagesë
Smartpoint Myslym Shyri
Pa pagesë
Brenda Tiranës
Pa pagesë
Jashtë Tiranës
Tarife fikse 1000 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

PLAYSTATION 3 BLACK 12 GB
Marka Sony

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje

Lojëra me definicion të lartë

Gëzoni lojëra me definicion të lartë, filma dhe shumë më tepër me konsolën Sony PS3 12 GB. Mbështet një gamë të gjerë lojërash për t’ju përshtatur të gjithëve në familje.

Shikoni filma me PS3

Kjo konsolë PS3 ju lejon të shikoni filma Blu-ray në televizorin tuaj. Thjesht lidhni konsolën me televizorin tuaj nëpërmjet portës HDMI, futni diskun Blu-ray dhe shijoni filmin tuaj të preferuar. Konsola gjithashtu siguron mbështetje për disqet Blu-ray 3D për t'ju zhytur në botën fantastike tredimensionale.

Lojra online falas

Qëndroni të lidhur me miqtë tuaj me këtë konsolë Sony. Kjo ju lejon të bashkëveproni me miqtë, familjen dhe njerëzit e tjerë anembanë botës me aksesin e lirë në PlayStation Network (PSN). Ju mund të luani kundër shokëve tuaj ndërsa jeni ulur në divanin tuaj.

Memorje e madhe

Me një kapacitet të madh prej 12 GB, kjo konsolë PlayStation 3 ka hapësirë për të gjitha lojrat tuaja. Gjithashtu ju lejon të ruani fotot tuaja, muzikë dhe më shumë.


Detaje të produktit

Kodi i Smartpoint PL1127
Marka SONY
Llojet e disqeve DVD
Madhesia e Hard Disk-ut 12 GB
Memorje shtese Jo
Doreza e lojes Dual Shock 3
Lidhja e dorezes JO
Teknologji Wireless JO
Ethernet JO
Lidhje extra JO
Cilesia e figures 1280 x 800
Cilesia e zerit Dolby Digital
Procesori AMD Jaguar
Grafika JO
RAM-i JO
Ngjyra E zeze
Tipi PS3
Garancia normale 6
Ean Code 711719448518

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni